Florbal

Prague Games 2020
Jako již tradičně na začátku prázdnin jsme vyrazili na mezinárodní  turnaj do Prahy na Prague games, tentokrát bez zahraničních účastníků mimo Slovenska.
Více už v článku zde.

Tatran Open 2020
Dorostenci se o víkendu zúčastnili prestižního a kvalitně obsazeného turnaje Tatran Open, který se odehrál v domácí hale extraligového celku Tatran Střešovice.
Draci byli vylosování do skupiny B, kde měli za soupeře Podbořany, FBŠ Plzeň a Tatran Střešovice Black.
Více informací a výsledky zápasů zde.

12 zápasů, 12 výher
Starší žáci ‘A’ si připsali na své konto další 4 výhry. Tým vedený dvojicí trenérů Mühlfait Kučera kráčí sezonou bez ztráty jediného bodu.
Více informací a přehled zápasů naleznete zde.

První zápasy A-týmu v nové sezoně
V neděli 22.9.2019 odcestoval A-tým na turnaj do nedalekého Pelhřimova. Draci ze dvou utkání vytěžili pouze bod, a proto nemůže panovat v družině pod vedením trenéra Kučery spokojenost.
Šanci na reparát a větší bodový zisk bude mít A-tým šanci 13.10.
Více už v článku zde.

Soustředění Nové Veselí
Kategorie starších žáků letos absolvovala týdenní soustředění v nedalekém Novém Veselí. Od 26.7. do 1.8. jsme měli k dispozici areál extraligových házenkářů. Vše co jsme potřebovali, bylo na jednom místě – ubytování, halu, venkovní hřiště s umělým povrchem, pískové hřiště, regenerační vanu, saunu. Jenom na stravu jsme museli docházet do nedaleké školy. Soustředění probíhalo tak, jak si ho trenérská trojice Mühlfait, Kučera a Mareš naplánovala. Trenérům ještě pomáhal odchovanec Havlíčkova Brodu Martin Frühbauer, který měl na starost práci s brankáři. Více už ale naleznete zde.

Prague Games 2019
Draci vyrazili stejně jako minulý rok na mezinárodní turnaj do Prahy, který se konal 10.-13.7.2019. Starší žáci sehráli celkem 5 zápasů, kde pouze v jednom z nich nestačili na svého soupeře ze Švýcarska. Družina kolem Tondy Mühlfaita, Patrika Kučery a Jakuba Mareše tak skončila v osmifinále. Více už se dočtete v přiloženém článku zde.

Kvalifikace o postup na MČR
A tým starších žáků má za sebou poslední vystoupení v této sezoně. Už tak úspěšnou sezonu si kluci prodloužili nadstavbou, ve které bojovali o účast na MČR. Více info v článku zde.

Další turnaj mají za sebou oba týmy starších žáků
A tým starších žáků se vydal na turnaj do Pelhřimova. B tým pak do nedaleké Jihlavy. Oba týmy na svých turnajích předváděli pohledný florbal, bohužel výsledky ne vždy odpovídali představám. Více už v článku zde.

Starší žáci ”A” sehráli první turnaj v novém roce
Starší žáci odcestovali na první turnaj v roce 2019 do nedalekých Okříšek. Na turnaji si počínali skvěle a po třech výhrách berou vítězství v prvním koši. Další turnaj sehrají draci 26.1. v nedalekém Pelhřimově. Více už v článku  zde.