Florbal

Začínáme trénovat
Více informací zde.

Prague Games 2020
Jako již tradičně na začátku prázdnin jsme vyrazili na mezinárodní  turnaj do Prahy na Prague games, tentokrát bez zahraničních účastníků mimo Slovenska.
Více už v článku zde.

Tatran Open 2020
Dorostenci se o víkendu zúčastnili prestižního a kvalitně obsazeného turnaje Tatran Open, který se odehrál v domácí hale extraligového celku Tatran Střešovice.
Draci byli vylosování do skupiny B, kde měli za soupeře Podbořany, FBŠ Plzeň a Tatran Střešovice Black.
Více informací a výsledky zápasů zde.

12 zápasů, 12 výher
Starší žáci ‘A’ si připsali na své konto další 4 výhry. Tým vedený dvojicí trenérů Mühlfait Kučera kráčí sezonou bez ztráty jediného bodu.
Více informací a přehled zápasů naleznete zde.

První zápasy A-týmu v nové sezoně
V neděli 22.9.2019 odcestoval A-tým na turnaj do nedalekého Pelhřimova. Draci ze dvou utkání vytěžili pouze bod, a proto nemůže panovat v družině pod vedením trenéra Kučery spokojenost.
Šanci na reparát a větší bodový zisk bude mít A-tým šanci 13.10.
Více už v článku zde.

Soustředění Nové Veselí
Kategorie starších žáků letos absolvovala týdenní soustředění v nedalekém Novém Veselí. Od 26.7. do 1.8. jsme měli k dispozici areál extraligových házenkářů. Vše co jsme potřebovali, bylo na jednom místě – ubytování, halu, venkovní hřiště s umělým povrchem, pískové hřiště, regenerační vanu, saunu. Jenom na stravu jsme museli docházet do nedaleké školy. Soustředění probíhalo tak, jak si ho trenérská trojice Mühlfait, Kučera a Mareš naplánovala. Trenérům ještě pomáhal odchovanec Havlíčkova Brodu Martin Frühbauer, který měl na starost práci s brankáři. Více už ale naleznete zde.

Prague Games 2019
Draci vyrazili stejně jako minulý rok na mezinárodní turnaj do Prahy, který se konal 10.-13.7.2019. Starší žáci sehráli celkem 5 zápasů, kde pouze v jednom z nich nestačili na svého soupeře ze Švýcarska. Družina kolem Tondy Mühlfaita, Patrika Kučery a Jakuba Mareše tak skončila v osmifinále. Více už se dočtete v přiloženém článku zde.

Kvalifikace o postup na MČR
A tým starších žáků má za sebou poslední vystoupení v této sezoně. Už tak úspěšnou sezonu si kluci prodloužili nadstavbou, ve které bojovali o účast na MČR. Více info v článku zde.

Další turnaj mají za sebou oba týmy starších žáků
A tým starších žáků se vydal na turnaj do Pelhřimova. B tým pak do nedaleké Jihlavy. Oba týmy na svých turnajích předváděli pohledný florbal, bohužel výsledky ne vždy odpovídali představám. Více už v článku zde.

Starší žáci ”A” sehráli první turnaj v novém roce
Starší žáci odcestovali na první turnaj v roce 2019 do nedalekých Okříšek. Na turnaji si počínali skvěle a po třech výhrách berou vítězství v prvním koši. Další turnaj sehrají draci 26.1. v nedalekém Pelhřimově. Více už v článku  zde.