Po 3. kole stále bez ztráty bodů

Nezastavitelní! 💪🔝

Přesně toto slovo vystihuje jízdu starších žáků ‘A’. Tým vedený dvojicí Mühlfait Kučera ještě neztratil ani bod, a po 12 zápasech vede tabulku ligy starších žáků bez ztráty jediného bodu.
Třetí turnaj v sezoně měl před sebou hlavní tým starších žáků. Turnaj se odehrál v Pelhřimově a Draci na něj odjížděli s nálepkou neporazitelného týmu v této sezoně.

SEDHB 3:2 SK Jihlava ✅

Hned první zápas čekal na Draky soupeř z Jihlavy. Draci vstoupili do utkání s velikou nekoncentrovaností a už po úvodních 14 vteřinách utkání prohrávali 0:1. Minutu po obdržené brance Draci srovnali zásluhou Mühlfaita, a krátce poté šli do vedení 2:1 díky druhé trefě v utkání Mühlfaita. Soupeř z Jihlavy dokázal na druhý gól Draků odpovědět a stav utkání byl opět vyrovnaný 2:2. Těsně před přestávkou dostal Draky do vedení přesnou střelou kapitán Hart. Ve zbytku utkání už branka nepadla a Draci si tak po tvrdém boji připsali další výhru.

SEDHB 3:2 ASK Bystřice n/P ✅

Ve druhém zápase nás čekal nový soupeř v této sezoně a to tým z Bystřice nad Pernštejnem. Ve třetí minutě utkání otevřel skóre krásnou střelou havlíčkobrodský útočník Jan Holas a Draci šli do vedení 1:0. Bohužel, minutu po vedoucí brance soupeř srovnal krok. Důležitou druhou vedoucí branku, která dostala Draky do vedení 2:1 vstřelil Mühlfait. Druhou část začínali Draci s jednobrankovým vedením. Bohužel, to se nepodařilo udržet a soupeř srovnal výsledek zápasu na 2:2. Draci zápas nezabalili a díky trefě Jiřího Bauma vybojovali druhé vítězství.

SEDHB 10:0 Spartak Pelhřimov ✅

Toto už byla jiná jízda. Draci předváděli hru, která je zdobila první dva turnaje sezony a soupeři nedali jedinou šanci. Už od začátku bylo jasné, že to bude úplně jiný zápas než předchozí dva. Draci se uklidnili a bylo jich plné hřiště. Zápas, který ozdobilo pár hezkých kombinačních akcí skončil konečným výsledkem 10:0.

SEDHB 7:2 FBŠ Jihlava ✅

Draci navázali na hru z předchozího zápasu a na soupeře vlítli hned ze začátku zápasu. už v 5. minutě vedli díky brankám Holase, Křepinského a Harta 3:0. Tímto výsledkem také první část hry skončila. Na začátku druhé části hry soupeř snížil na rozdíl dvou branek. Draci opět ukázali sílu a jako odpověď na soupeřův gól si připravili hned 3 do jihlavské sítě. Soupeř ještě dokázal snížit stav utkání na 2:6, poslední slovo měli ovšem Draci a utkání tak skončilo vysokou výhrou 7:2.

Draci si tak nadále drží neporazitelnost v nové sezoně a bez ztráty jediného bodu se pyšní první příčkou v tabulce. 🔝💪🔴⚪️