Výsledky 6. kola

6. kolo A-tým

Havl. Brod – SK Jihlava  8 : 6

Havl. Brod – JeMoBu    6 : 2

Havl. Brod – Třebíč    1 : 2

Na turnaj odjelo pouze deset hráčů do pole a dva brankáři. Z naší strany nejpovedenější turnaj v sezóně. Od prvního utkání až do posledního jsme udrželi stejné nasazení a bojovnost. Nechci hodnotit každé utkání zvlášť, protože v nich nebyl výrazný rozdíl. Na turnaji bylo hned několik POPRVÉ, poprvé jsme porazili SK Jihlavu (poslední utkání HB-JI 3:9), poprvé jsme prohráli s Třebíčí a poprvé jsme vyhráli první koš. Výborně zachytali oba brankáři Matěj Fridrich a Tomáš Vondra. V obraně jsme měli několik chybiček které soupeři potrestali, ale náš útok to vždy podpořil gólovým přídělem. Ve dvou utkání (s JeMoBu a Třebíčí) ze třech, proti nám chytali brankáři, kteří jsou v reprezentační nominaci kraje Vysočina na turnaj o tomto víkendu. V utkání s JeMoBu jsme si s brankářem ještě poradili, protože hráči neměl takovou kvalitu. V druhém utkání proti Třebíči se k brankáři přidali ještě šikovní hráči a tak i když jsme už soupeře přehráli, tak nás i se štěstím vychytal jejich brankář. Každopádně všichni kluci zaslouží pochvalu za všechna utkání a potvrdí nasazení a bojovnost v dalších turnajích. Přesto musím vyzvednout výkony Vojty Grodla a Matěje Hlaváče, kteří nenastupují pravidelně za A-tým do utkání. Oba se podíleli na gólových situacích našeho týmu.