Letní pohár ČVS v kategorii dívek zná další vítězné týmy

Letní pohár – starší žákyně I. (2007 a ml.)

V sobotu 19. června se v Českých Budějovicích uskutečnil Letní pohár ČVS kategorie dívek roč. 2007 a mladších. Turnaj se hrál na venkovních kurtech a pořadatelem byl VK Madeta České Budějovice. Vítězem Letního poháru západní oblasti se stalo družstvo pražského KCM.

1. KCM Praha

2. SK Hlincovka

3. TJ Kralupy nad Vltavou

4. 15. ZŠ v Plzni

5. TJ Roztoky

6. VK Madeta České Budějovice

7. VK Jirkov

8. VSK Český Krumlov

9. Varnsdorf

Letní pohár – starší žákyně I. (2007 a ml.)

Pořadatelem moravské části Letního poháru ČVS starších žákyň ročníku 2007 byl VK KP Brno. Turnaj se odehrál v neděli 20. června na antukových kurtech v Lužánkách, z vítězství se radovalo družstvo Sokola Havlíčkův Brod.

1. TJ Sokol Havlíčkův Brod

2. VO TJ Lanškroun

3. KCM Královéhradecký

4. KCM Zlínský

5. VK KP Brno

6. TJ Sokol Frýdek-Místek

7. VK Prostějov

Letní pohár – starší žákyně II (2006 a ml.)

Ve dnech 26. – 27. června pořádal klub Volejbal Tábor Letní pohár žákyň (r. 2006), na který přijelo sedm družstev z celých Čech, která hrála každý s každým na dva vítězné sety. Děvčata si super zahrála, všechny podaly skvělé výkony, hrály o každý balón, s chutí. Bylo vidět, že jim volejbal přes rok chyběl a teď si to užívaly. Bylo to hezké a důstojné rozloučení s netypickou sezónou. Všechny hráčky byly úžasné, stejně tak i trenéři a doprovod.

1. TJ Kralupy

2. KCM Plzeňský

3. Kladno volejbal

4. Volejbal Ústí nad Labem

5. Volejbal Tábor

6. SK Hlincovka

7. SK Meteor Praha

Letní pohár – starší žákyně II (2006 a ml.)

Moravskou část Letního poháru ČVS dívek ročníku 2006 pořádal poslední červnovou neděli Zlínský kraj, konkrétně Volejbalový klub Napajedla z.s., o vítězství v turnaji bojovalo na šesti venkovních kurtech osm týmů. Poté, co se hráčky seznámily s prostředím, hra získávala na obrátkách a cca 150 diváků mohlo sledovat opravdu hezký a bojovný volejbal s krásnými výměnami. Určitým zklamáním, i dle vyjádření delegovaných rozhodčích, byl výkon zástupce kraje VSC Zlín, který prakticky za celý turnaj nezískal jediný bod. Vítězné družstvo Havlíčkova Brodu se stalo zaslouženým vítězem, přičemž své vítězství potvrdilo hned dvakrát, a to v zápase základní skupiny a následné ve finále opět proti stejnému soupeři, a to VK Napajedla. Pouze družstvo VK Napajedel (divoká karta a překvapení turnaje) pod vedením trenérů Napajedel a Vsetína dokázalo výborně organizovanému a hrajícímu družstvu Havlíčkova Brodu udělat jinak pověstnou kaňku na průběhu turnaje a připravit je tak o plný počet bodů.

1. Havlíčkův Brod – KCM Vysočina

2. VK Napajedla – výběr klubů ZLK

3. TJ Žichlínek

4. TJ Sokol Frýdek – Místek

5. KCM Kralovéhradeckého kraje

6. VK Prostějov

7. TJ Svitavy

8. VSC Zlín