Volejbal

Úspěšné zápasy mladých volejbalistek TJ Sokol Havl.Brod

Starší žákyně v Krajském přeboru Vysočiny ve skupině B po prvních dvou kolech zatím na krásném 3. místě ! Po třech výhrách  a jediné prohře mají 9 bodů !

Výhry : s Bedřichovem ” B “, Náměští n.Oslavou, Hrotovicemi
Prohra : s TJ Jiskra HB ” A “.

Mladší žákyně v Krajském přeboru Vysočiny po dvou kolech vedou s 12 body ! Děvčata porazila Přibyslav, Štoky, Nové Veselí a Jiskru HB.

Další kola se konají 2. a 9.11.2019 v Havlíčkově Brodě od 9. 00 hodin v tělocvičně OA na Žižkově ( 2.11 )a tělocvičně ZŠ Nuselská ( 9.11 ). Srdečně zveme .

Soustředění u rybníka Řeka

Volejbalový oddíl má za sebou týdenní soustředění u nedalekého rybníku Řeka. Soustředění probíhalo bez komplikací a tak, jak si trenéři a organizátoři plánovali. V odkazu níže malé ohlédnutí za týdenním soustředěním v podobě fotografií.
Všem zúčastněným děkujeme a přejeme hezký zbytek léta.

Volejbalové soustředění 2019

Turnaj v Okrouhlici

Během léta jsme se zúčastnili prázdninového turnaje v Okrouhlici, který probíhal od pondělí 5.8.2019 do soboty 10.8.2019.
Podrobnosti připravujeme…