Vítězství v Krajském přeboru Vysočiny!

Starší žákyně vyhrály Krajský přebor Vysočiny 2021/2022

Sezóna 2021/2022 se starším žákyním ( ročník narození 2007 a 2008 ) velmi vydařila. Po skvělé základní části postoupily do závěrečného finále, které se hrálo dvoukolově v Bedřichově a v Havlíčkově Brodě. Děvčata v Bedřichově porazila TJ Žďár nad Sázavou, ale prohrála s TJ Sokol Bedřichov. Do posledního kola finále dne 6.3.2022 vstupoval Bedřichov shodně s námi se 4 body, Žďár s 1 bodem. Vše rozhodly zápasy v Havlíčkově Brodě.  V prvním zápase dívky Havl. Brodu soustředěně a precizně podávaly i přijímaly a zakládaly pestrý útok. Zaslouženě vyhrály nad Žďárem  2:0. Ve druhém zápase Bedřichov porazil Žďár také  2:0. Vše tedy rozhodl poslední zápas sezóny. Diváci přijeli ze všech zúčastněných oddílů a měli se na co dívat.

Našim děvčatům se povedl začátek utkání proti Bedřichovu po skvělém servisu, kdy po první chybě již vedla 9:1. Náskok udržely a výborně si vedly i v druhém setu. Trenér Matějka chválil příjem, rozehru na kůl i střed a nekompromisní útok. Vítězství ve dvou setech si děvčata zasloužila. Medaile na místě předali zástupci Krajského volejbalového svazu Vysočina všem třem zúčastněným týmům.

 

Sestava  starší žákyně v sezóně 2021/2022:

Jana Bláhová ( univerzál a smeč ), Sabina Kolářová ( univerzál a smeč ), Anežka Kučírková ( blok ), Natálie Laštovičková ( nahrávka ), Lucie Literová ( smeč a univerzál ), Petra Matějková ( smeč a nahrávka ), Ester Šnajdrová ( blok ), Sára Šnajdrová ( blok ), Julie Zavřelová ( libero a univerzál ), Tereza Zimprichová ( smeč ).

Trenér: ing. Vladimír Matějka