Výsledky volejbalistek po zimní části

Výsledky po odehrané zimní části soutěží

Oddíl volejbalu žákyň TJ Sokol Havlíčkův Brod má 16 hráče, z toho 10 mladších žákyň ročník narození 2007, 2008 a 6 starších žákyň narozených 2006,2005.. Oddíl vede trenér Ing. Vladimír Matějka.


Mladší žákyně
  hrají v sezoně 2019/2020 Krajský přebor Vysočina mladších žákyň, kterého se účastní 12 oddílů z celého kraje a dále hrají 31. Ročník Ligy Vysočiny čtveřic mladších žákyň, kde soutěží 36 týmů z celé Vysočiny.

 Oddíl mladších žákyň TJ Sokol HB po zimní části v roce 2019 obě soutěže vede. Navíc druhé družstvo TJ Sokol HB je v Lize Vysočiny na třetím místě. V obrovské krajské konkurenci nejmasovějšího dívčího a ženského sportu je to velký úspěch.

Výborná forma nejmladších volejbalistek TJ Sokol HB byla potvrzena vítězstvím v prestižním volejbalovém turnaji Prague volleyball games ve dnech 27. až 29. 12. 2019 ! V Praze se na tomto turnaji sešlo 1 100 volejbalistek a volejbalistů ve čtyřech mládežnických kategoriích. Nejmladší kategorii po třídenních bojích ve skupině 10 družstev z celé republiky vyhrály oprávněně nejmenší hráčky TJ Sokol HB a získaly prestižní titul vítěze, který bude již navždy zveřejněn v historii turnaje.

Složení vítězného týmu: kapitánka Julie Zavřelová, Petra Matějková, Ester a Sára Šnajdrovy, Jana Bláhová, Sabina Kolářová, Natálie Laštovičková, Tereza Zimprichová, Lucie Literová, Anežka Kučírková a na Prague volleyball games posílila družstvo Zuzana Henzlová.


Starší žákyně
 hrají v sezoně 2019/2020 Krajský přebor starších žákyň Vysočina. Ve velké konkurenci 17 týmů z celé Vysočiny se drží ve středu tabulky, což je vzhledem k tomu, že jsou ve své kategorii mladší a doplňují je i mladší žákyně, pěkný úspěch.

Složení týmu starších žákyň: kapitánka Babora Jansíková, Gábina Šidláková, Adéla Plachá, Kristýna Vlachová, Zuzana Henzlová, Nela Kubátová.